Współpraca hurtowa

Wszystkich klientów zainteresowanych większymi zakupami zapracamy do współpracy hurtowej. Nasze doświadcznie i współpraca z największymi hurtowniami medycznymi w Polsce i tej części europy zaowocowała milionami wyprodukowanych produktów medycznych. Nasze produkty są stosowane w wielu szpitalach, klinikach, DPS'ach i innych placówkach medycznych.

Jako producent możemy dostosować produkt do indywidulanych potrzeb klient, zarówno jeżeli chodzi o fason jak i materiał.

Kontakt dla klientów hurtowych:

e-mail: biba@biba-med.pl

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Biba-Med " z siedzibą w 43-330 Wilamowice ul. Paderewskiego 17b. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Zapraszamy do współpracy
pozycjonowanie stron bielsko